invme
Stara Zagora
Tüm şehirler · Her yer →
Keşfet Planlar Neler oluyor Mekânlar Harita İnsanlar Blog
Plan oluştur
i
Giriş yap
invme'ye katıl
TR
ENİngilizce RURusça FRFransızca DEAlmanca ITİtalyanca ESİspanyolca PTPortekizce PT-BRPortekizce (Brezilya) ES-MXİspanyolca (Latin Amerika) FR-CAFransızca (Kanada) EN-GBİngilizce (Birleşik Krallık) UKUkraynaca PLLehçe JAJaponca NLFelemenkçe KOKorece SVİsveççe DADanca NBNorveççe FIFince CSÇekçe HEİbranice ELYunanca ZH-HANTGeleneksel Çince HUMacarca RORomence HRHırvatça SKSlovakça SLSlovence ETEstonca LVLetonca LTLitvanca BGBulgarca TRTürkçe
Kullanım Koşulları Gizlilik Politikası Blog © invme
Keşfet
Keşfet Planlar Neler oluyor Mekânlar Harita İnsanlar Blog
invme Bölge
Stara Zagora
Tüm şehirler · Her yer →
TR
ENİngilizce RURusça FRFransızca DEAlmanca ITİtalyanca ESİspanyolca PTPortekizce PT-BRPortekizce (Brezilya) ES-MXİspanyolca (Latin Amerika) FR-CAFransızca (Kanada) EN-GBİngilizce (Birleşik Krallık) UKUkraynaca PLLehçe JAJaponca NLFelemenkçe KOKorece SVİsveççe DADanca NBNorveççe FIFince CSÇekçe HEİbranice ELYunanca ZH-HANTGeleneksel Çince HUMacarca RORomence HRHırvatça SKSlovakça SLSlovence ETEstonca LVLetonca LTLitvanca BGBulgarca TRTürkçe
Ana sayfa›Bulgaristan›Stara Zagora
Genel bakış Planlar Neler oluyor Mekânlar

Yapılacak şeyler — Stara Zagora

Buzludzha Monument, Shipka Monument, Rozhdestvo Hristovo Temple — etkinlikler, mekânlar ve birlikte gidilecek kişiler.

Tümü Flört Seyahat Arkadaşlar Arkadaş kirala Kültür Dil değişimi Gece hayatı Partiler Açık hava Networking Sinema Konserler
Neler oluyorTümünü gör
23 ara Коледа със свой ритъм Oteller 29 ara Новата година започва тук Oteller
Popüler mekânlarTümünü gör
Anıtlar Buzludzha Monument 4,7 ★ 239 Akvaryumlar Shipka Monument 4,6 ★ 177 Tarihi yerler Rozhdestvo Hristovo Temple 4,6 ★ 176 Pizza Tsaria 65 4,3 ★ 148 Restoranlar Magnolia 4,5 ★ 91 Oteller Shipka IT Hotel 4,8 ★ 63
Stara Zagora şehirleri
Eski Zağra 127 yapılacak şeyler Kazanlık 127 yapılacak şeyler Pavel Banya 55 yapılacak şeyler Shipka 17 yapılacak şeyler Starozagorski Bani 17 yapılacak şeyler Chirpan 9 yapılacak şeyler
← Tüm Bulgaristan
Stara Zagora şehrinde 0 plan ve 374 mekân
Kimin gittiğini gör, onlara mesaj gönder ve tek dokunuşla katıl.
Ücretsiz kaydol Giriş yap

Stara Zagora için yaklaşanlar

Коледа със свой ритъм
Per, 24 ara
Новата година започва тук
Çar, 30 ara

Stara Zagora

Bulgaristan · 352 yapılacak şeyler

Kategoriler

Flört
Seyahat
Arkadaşlar
Arkadaş kirala
Kültür
Dil değişimi
Gece hayatı
Partiler

Ara